in , ,

4.Sektör Günleri

Kocaeli Üniversitesi IEEE(Instutie of Engineers and Everyone Else) kulübü Power&Energy Society komitesinin geleneksel etkinliği olan ve bu sene dördüncüsünün düzenleneceği 4. Sektör Günleri ile 12-13 Aralık’ta yine sizlerle. Bu sene konsept değişikliğine giderek 12 Aralık saat:13.00 Mühendislik B Fakültesi Prof. Dr. Savaş Ayberk Konferans salonunda firma oturumularıyla

Mezun olunca nerede çalışacağım?
Mezun olunca bizi ne gibi zorluklar bekliyor?
Hangi alanlarda çalışabilirim?
Üniversite hayatımı nasıl değerlendirmeliyim?
Sektöre kendimi nasıl hazırlayabilirim?
Sektör biz yeni mühendislerden neler bekliyor?

Gibi bir çok sorunun cevabını bularak üniversite hayatımızda kendimizi sektöre hazırlamaya başlayacağız. Peki bu etkinliğe kimler katılıyor diye soracak olursanız:

ABB firmasından Sezgin PERDAHÇI ( Sales,Marketing & Order Handling Manager, Medium Power Transformers, Power Grids) Orta Gerilim Güç Transformatörleri konulu oturumuyla,
SIEMENS firmasından Alper Gürpınar ( Proporsal Manager) Rüzgar Türbinleri konulu oturumuyla,
Litpa Aydınlatma firmasından Hakan Ünsalan ( Project Manager ) ve Alkan Aydınlatma firmasından Fevzi Alkan (Alkan Grup Yönetim Kurulu Başkanı) aydınlatma teknolojileri oturumuyla bizlerle olacak.

Akabinde 12 Aralık’ta etkinliğe katılanlardan seçeceğimiz ekiplerle 13 Aralık saat:10.00 ‘da düzenleyeceğimiz teknik geziler ile sektörün nabzını yerinde hissedeceğiz. İleride çalışacağımız ortamları henüz öğrenciyken deneyimleme şansı kazanacağız. Peki nerelere gideceğiz?

Siemens Gebze Orta Gerilim Pano Fabrikasına
Sedaş Sakarya Genel Müdürlük Kampüsü içerisinde TEİAŞ SCADA, Şalt sahası ve Teknik Eğitim Merkezine

Sizleri de bu etkinlikte aramzıda görmekten mutluluk duyarız. Katılım sağlamak isterseniz aşağıdaki formu doldurmanız yeterli olacaktır.

https://goo.gl/forms/meMbLLJwVZMZAMvZ2

Kafanıza takılan sorular için:
facebook: https://www.facebook.com/IEEEKOU/
İnstagram: www.instagram.com/ieeekou ve www.instagram.com/ieeekoupes

E-mail: ieee.kou.sb@gmail.com

SDÜ’lü Öğrenciler Mühendisliği Anlatıyor

IEEE Türkiye Bilim Ödülleri Töreni 2017