in ,

Biomechatronics Workshop 2

Alanında seçkin konuşmacılarla ve workshop çalışmasıyla bu sene ikincisini gerçekleştireceğimiz etkinliğimiz “Biomechatronics Workshop 2” ile karşınızdayız! 28 Nisan’da Marmara Üniversitesi Göztepe Kampüsü Dr. İbrahim Üzümcü Konferans Salonunda sizi de bekliyoruz!
Peki nedir bu Biomechatronics Workshop?
IEEE Marmara Üniversitesi Öğrenci Kolu EMB ve RAS komitelerinin işbirliği içerisinde, biyomedikal ve otomasyon teknolojilerini kapsayarak Türkiye’de alanında örnek bir etkinlik olma amacıyla yoluna başlayan etkinliğimizin bu yıl ikincisini büyük bir heyecanla düzenliyoruz.
Sağlıkta yapay zeka, sağlık bilimlerinde dijital dönüşüm, cerrahi robotik (çalışma prensipleri ve kullanım alanları) ve protez-ortez konularını derinlemesine incelemek için 28 Nisan 2018 tarihinde bir workshop düzenleyerek Türkiye genelinde mühendislik ve sağlık alanlarında eğitim alan öğrencilere ve ilgili kişilere eğlenceli ve interaktif bir biçimde bu konuları kavratmayı hedeflemektedir.
Mühendislik fakültesinde öğrenim gören öğrencilerden oluşan workshop ekibimizin uzun süredir üzerinde çalıştığı, kas stimulasyonu ile kontrol edilebilecek olan robot el etkinlik günü katılımcılara sunulacaktır.
Etkinliğimiz sertifikalıdır.
Şehir dışındaki kollardan da katılım sağlanabilmektedir.
Katılım ve konaklama linki;

https://goo.gl/forms/m1ZjoOe6BPE9yBCQ2

İletişim için;

Beyza Mert

+90 531 273 91 97

Taylan Sabır

+90 543 797 76 21

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Cyber Security BreakPoint

TRAKYA İNOVASYON VE TEKNOLOJİ KONFERANSI