in ,

Gönüllüler Samsun’da Buluşuyor!

IEEE İç Anadolu Bölgesinde yer alan IEEE Öğrenci Kollarına bağlı gönüllüler 2 Aralık 2017 tarihinde Samsun’da İç Anadolu Bölge Toplantısında bir araya gelecek. IEEE Ondokuz Mayıs Üniversitesi Öğrenci Kolu‘nun ev sahipliğinde düzenlenecek olan toplantıda; insanlık için daha iyi teknolojiler üretmek isteyen IEEE Gönüllüleri tecrübe ve bilgi paylaşımı yapacaklar.

Toplantı içerisinde IEEE içinden ve dışından bir çok tecrübeli profesyonelin konuşma yapacağı etkinlikte, IEEE Türkiye Şubesinin 2017-2018 Döneminde yaptığı ve yapacağı aktiviteler de anlatılacak. Ayrıca, Türkiye Şubesinin en önemli etkinliklerinden birisi olan Elif Gizem Akkaya Bilim ve Teknoloji Proje Sergisi‘nin de anlatılacağı toplantıya Türkiye’nin İç Anadolu, Karadeniz ve Akdeniz bölgelerinden, Türkiye Şubesinin diğer iki bölgesi olan Marmara ve Ege bölgelerinden, ayrıca Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyetinden Öğrenci Kollarının katılımı bekleniyor.

Etkinlik içerisinde poster sunumları ve temsilcilerin yapacağı eş zamanlı oturumlar ile Öğrenci Kolları arasında tecrübe ve bilgi aktarımı yapılması hedefleniyor.

Etkinliğe katılmak için üniversitenizde bulunan IEEE Öğrenci Kolu’na başvurabilirsiniz. Etkinlik sayfası için tıklayınız.

Written by Mehmet Çelebi

1996 yılında KKTC'de doğdu. Eğitimine Türk Hava Kurumu Üniversitesi Mekatronik Mühendisliğinde devam etmekte. Halen daha Türkiye Tanıtım Koordinatörlüğünde görevini sürdürüyor. Sıkı bir sinema ve çizgi roman takipçisi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

COMMUNICATIONS WEEK #8

Pembe Baret