in

IEEE Çankaya Üniversitesi Öğrenci Kolundan sanal gerçeklik turu!

IEEE isminin sorumluluğunun farkında olarak çalışmalarını sürdüren Çankaya Üniversitesi öğrencileri, Virtual Tour at Çankaya University uygulamasının Beta sürümünü yayınladı.

IEEE Çankaya Üniversitesinden sanal tur; Virtual Tour at Cankaya University

2017 yılının sonlarına doğru bir çok yeni proje fikriyle ortaya çıkan ve bu fikirleri hayata geçirmek için kısa zamanda özverili çalışarak büyük yol kateden IEEE Çankaya Üniversitesi Öğrenci Kolu öğrencileri, 4 Mart 2018 tarihinde bu projelerden birini duyurdu. 

Virtual Tour at Cankaya University olarak tanımlanan bu proje, okulun Spor Merkezini, sınıflarını, yemekhanesini, ortak alanını ve daha bir çok yeri, keyifli bir şekilde gezmemize olanak sağlayacak bir şekilde yapılmış olup, şimdilik sadece Spor Merkezini içinde barındıran Beta sürümüyle birlikte bugün Google Play Store üzerinde yayınlandı.

IEEE Çankaya Üniversitesi Öğrenci Kolu öğrencileri uygulamanın tam sürümünü ise yeni bir platform üzerinde yayınlamak için şu anda, Javascript kütüphanelerinden olan React JS ve Node JS‘den faydalanarak çalışmalarını sürdürmektedir.

Uygulamayı, yukarıda gördüğünüz QR CODE ile veya buraya tıklayarak indirebilirsiniz.

WIE TALKS

8 Mart Dünya Kadınlar Günü (#sessizliginsesiolun)