in

IEEE İTÜ TEKNOLOJİ KONFERANSI

Teknolojinin standartlarını belirleyecek mühendisleri, Türkiye’den çıkarmaya ve inovasyonun sınırlarını kaldırarak sıra dışı bir deneyim yaşamaya hazır mısınız? IEEE İTÜ Öğrenci Kolu’nun her sene düzenlediği ve bu sene 4.sü düzenlenecek olan IEEE İTÜ Teknoloji Konferansı, 23-24 Şubat tarihlerinde İTÜ Süleyman Demirel Kültür Merkezi’nde karşınızda olacak.Sizlere, dijital dünyanın beraberinde getirdiği; Machine Learning, Endüstri 4.0, Akıllı Şehirler, Data Science, Finansal Teknolojiler, Artırılmış ve Sanal Gerçeklik, Cloud Computing, Veri Güvenliği, Yapay Zeka ve Big Data gibi teknolojik konuları, gün boyunca sürecek oturumlar, workshoplar ve fuaye alanı gösterimleri ile deneyimleme fırsatlarını sunmaktayız.Türkiye ve Dünya’da; teknolojinin geldiği konumu ve gelecek hedeflerini, sektörün ve akademinin ünlü isimlerinden keşfetmenizin ardından fuaye alanında ve workshoplarda deneyimleyebilmek için sizleri 23-24 Şubat tarihlerinde IEEE İTÜ Teknoloji Konferansı’na bekleriz.

Hemen buradan kaydol ve etkinliği sosyal medyadan takip et

IEEE İTÜ Teknoloji Konferansı (@ieeeitutk) * Instagram photos and videos

947 Followers, 216 Following, 45 Posts – See Instagram photos and videos from IEEE İTÜ Teknoloji Konferansı (@ieeeitutk)

IEEE İTÜ Teknoloji Konferansı (@ieeeitutk) | Twitter

The latest Tweets from IEEE İTÜ Teknoloji Konferansı (@ieeeitutk). IEEE İTÜ Teknoloji Konferansı Şubat 2019 İTÜ-Süleyman Demirel Kültür Merkezi. İstanbul, Türkiye

IEEE IU MÜHENDİSLİKTE TOPUK SESLERİ

UZAYIN İNSAN ÜZERİNE ETKİLERİ VE UYDULAR