Women in Power

Daha Fazla

Mart 16, 2019 10:00 am

İstanbul Teknik Üniversitesi

Harbiye Mahallesi, Maçka Caddesi, No:2, 34367 Şişli/İSTANBUL

Enerji piyasasının nabzını tutmaya ve sıra dışı bir deneyim yaşamaya hazır mısınız?
IEEE TÜRKİYE PES etkinliği olan ve IEEE İTÜ PES olarak ülkemizde 2.sini düzenleyeceğimiz Women in Power, 16 Mart tarihinde İTÜ Ayazağa Kampüsü Süleyman Demirel Kültür Merkezi’nde karşınızda olacak.

Etkinliğimizde; Türkiye ve Dünya enerji piyasasını, farklı yönleri ile ele alacağız. Bununla birlikte enerji sektöründeki lider kadın sayısının artmasına destek olmayı ve kadın-erkek eşitliği ilkelerini vurgulamayı amaçlamaktayız. Hedefimiz; güç ve enerji sektörü hakkında bilgili insanları bir araya getirerek, hem kadın-erkek eşitliğini vurgulamak hem de sektöre dair yerel ve uluslararası gelişmeleri takip etmektir. Gün boyu sürecek olan oturumlar, workshoplar ve fuaye alanı gösterimleri ile sizlere çeşitli konuları deneyimleme fırsatlarını sunmaktayız.

Türkiye ve Dünya’da; güç ve enerji sektörünün geldiği konumu ve gelecek hedeflerini, sektörün ve akademinin ünlü isimlerinden keşfetmenizin ardından fuaye alanında ve workshoplarda deneyimleyebilmek için sizleri 16 Mart tarihinde Women in Power etkinliğimize bekleriz.
Ayrıntılı bilgi:
Instagram – www.instagram.com/ieeeitu/
Facebook – www.facebook.com/ituieee/

Kayıt için:

Women in Power

Enerji piyasasının nabzını tutmaya ve sıra dışı bir deneyim yaşamaya hazır mısınız? IEEE TÜRKİYE PES etkinliği olan ve IEEE İTÜ PES olarak ülkemizde 2.sini düzenleyeceğimiz Women in Power, 16 Mart tarihinde İTÜ Ayazağa Kampüsü Süleyman Demirel Kültür Merkezi’nde karşınızda olacak. Etkinliğimizde; Türkiye ve Dünya enerji piyasasını, farklı yönleri ile ele alacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WIEVER

KARİYER GÜNLERİ VE STAJ FUARI