in

WIEVER | Women in Engineering Volunteers in Every Region

WIEVER, IEEE Medipol Öğrenci Kolu’nun alt yapılanmalarından biri olan WIE(Women in Engineering)’nin katkılarıyla bu yıl ilki düzenlenen ve gelenekselleştirilmesi hedeflenen etkinliktir. Ana tema olarak kendisine mühendislikte kadın algısının kabulünü benimsemekle birlikte yaşamın her alanında kadının yerini ve cinsiyet eşitliğini anlatmayı hedefleyen bomba gibi bir organizasyon olacak!

Peki, bu etkinlikte nasıl bir atmosfer beni bekliyor diye soracak olursanız; Mühendisliğin günlük yaşamımızdaki yerinden, bir iş kadınının meslek hayatında yaşadıkları, karşılaştığı durumlara nasıl çözümlerle yaklaştığı hakkında tecrübe aktarımları olan bir atmosfer seni bekliyor.

IEEE Medipol Öğrenci Kolu olarak, bugün yetişmekte olan kadın mühendislerimizin toplumdaki yerine dikkat çekerek yarınlarımıza ışık tutan temel değerlerimiz olduğunu bir kez daha anımsatmayı kendimize görev bildik ve böyle bir etkinlikle karşınıza çıktık.

En büyük destekçilerimizden olan siz erkek arkadaşlarımızın da bizleri bu yolda yalnız bırakmayacağını biliyoruz ve sizleri de aramızda görmek istiyoruz.

Sürpriz hediyeler ve çekilişler sizleri bekliyor!

Hemen kayıt ol ve sen de bizi bu yolda yalnız bırakma!

https://www.biletino.com/event/eventdetail/6940

#yarininmühendisleriWIEVERda

#onthewayforabetterday

IEEE Medipol University Student Branch

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

KİD’19 KADIN “İŞ” DERSE ’19

3D YAZICILAR VE BİYOMEDİKAL ÇALIŞMALARI