WOMAN TALKS

Türkiye’nin İlham Veren Başarılı Kadınları, Kadınlar Günü’nde Düzenlenecek Olan WOMAN TALKS Konferansı’nda Üniversite Öğrencileriyle Buluşuyor!

8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde, Askıda Ne Var ve Şişli Belediyesi iş birliğiyle düzenlenecek olan WOMAN TALKS, Türkiye’nin ilham veren başarılı kadınlarına ev sahipliği yapıyor. 700 koltuk kapasiteli Cemil Candaş Kültür Merkezi’nde gerçekleşecek olan etkinliğe, Türkiye’nin dört bir yanından gelen üniversite öğrencileri ücretsiz olarak katılabiliyor.

Müzisyen Kalben, Storyteller Judith Liberman, Suriye’nin ilk Türkmen eski kadın Belediye Başkanı Miyedde Faki, Sosyal Yenilikçi Duygu Kayaman, WEPs İş Dünyası Sözcüsü Nur Ger, Seksolog Rayka Kumru, Regal Pazarlama Müdürü Evren Koç, Tat Genel Müdürü Arzu Arslan ve Adel Kalemcilik Genel Müdürü Evrim Hizaler’in de konuşmacı olarak katılacağı WOMAN TALKS’ta, gün boyu sürecek olan konferans oturumlarında başarı hikâyeleri üniversite öğrencileriyle paylaşılıyor.

Etkinlik boyunca katılımcılara sponsorların desteğiyle ücretsiz UBER yolculuğu, kitap, sinema bileti, hediye çeki, yemek gibi ürün ve hizmetler sunuluyor. Katılan herkese katılımcı sertifikası verilen WOMAN TALKS’un kayıtları hala devam ediyor. Kayıt yaptırmak içinse üniversite öğrencisi olmak ve www.liderlerdentavsiyeler.com ’a giriş yapıp kayıt yaptırmak yeterli.

www.instagram.com/liderlerdentavsiyeler

www.twitter.com/lidertavsiyeler

www.facebook.com/liderlerdentavsiyeler

Written by Mehmet Çelebi

1996 yılında KKTC'de doğdu. Eğitimine Türk Hava Kurumu Üniversitesi Mekatronik Mühendisliğinde devam etmekte. Halen daha Türkiye Tanıtım Koordinatörlüğünde görevini sürdürüyor. Sıkı bir sinema ve çizgi roman takipçisi.

IEEE THKÜ – Tübitak-Tüsside Gebze'de

WIE TALKS